Co mi kurz Silné stránky přinesl?

Kurz byl úžasný, Markéta skvělá.
Do kurzu „Silné stránky“ jsem se původně přihlásila jen kvůli úpravě svého životopisu. Přestože jsem si s ním docela „vyhrála“, podvědomě jsem stále cítila, že to ještě není ono a že potřebuje pár kosmetických úprav. Sama jsem už ale nedokázala identifikovat, jaké. To, že se v rámci kurzu měly probírat i mé silné a slabé stránky, jsem v podstatě brala jako nutné zlo, protože ve svém věku už přece musím mít dobrý přehled o svých silných stránkách a slabinách. A už vůbec jsem si nedokázala představit, že na toto téma budeme potřebovat 3 hodiny.
Výsledek byl nakonec takový, že jsem z kurzu odjížděla s hlavou jako „pátrací balon“, se spoustou nových informací, podnětů a rad, a navíc s úkolem svůj vypiplaný životopis úplně předělat. Mimo jiné bylo pro mě obrovským překvapením a přínosem zjištění, že sice znám dobře své silné stránky, ale neumím s nimi nakládat, navíc jsem během kurzu objevila další svou slabinu, o které jsem dosud neměla ani tušení a na které budu muset začít bezpodmínečně pracovat.
Markéta měla celý průběh precizně připravený (včetně požadavků na podklady), trpělivě mi naslouchala i vysvětlovala, na mé chyby mě upozorňovala tak taktně, že jsem se vůbec necítila nepříjemně. Všechny body programu byly orientovány na přímé využití v praxi. Nakonec i ty původně naplánované 3 hodiny byly málo a s Markétou jsme ještě přetahovaly. Markéta je obětavá a je vidět, že svou práci miluje: nejen, že mi bez problémů věnovala půl hodiny ze svého času navíc, ale mimoto mi udělila i rady nad rámec kurzu (strategie při hledání zaměstnání, odkazy na specializované pracovní servery apod.).
Kromě výše zmiňovaného přínosu pro mne samotnou nemohu zatím „účinek“ kurzu na zvýšení úspěšnosti při hledání zaměstnání ohodnotit, poněvadž kurz jsem absolvovala před dvěma dny a teprve mě čeká „tvrdá práce“ na mém novém životopisu. Podvědomě ale cítím, že úpravy, na kterých jsme se s Markétou dohodly, byly to, co můj životopis i motivační dopis nutně potřebovaly. Jakmile pak budu mít konkrétní zkušenosti s využitím poznatků z kurzu, velmi ráda se o ně na těchto stránkách podělím.
Proto můžu všem ostatním zájemcům zmíněný kurz jen doporučit a ještě jednou tímto Markétě moc děkuji.
Romana

Vaše jméno a příjmení: 
Romana S.
Fotky: 
Povolání: 
Manažer
Titulní obrázek: