Reference

Martin Šklár, Student ČVUT | 13.03.2014 | I zdánlivé maličkosti hrají v CV roli

Rád bych touto cestou pochválil Markétu a její nedávný kurz "Nehazardujte se svým CV". Nejvíc se mi líbil Markéty přístup - hlavně otevřenost v kombinaci s profesionalitou. Největším přínosem pro mě bylo hodnocení životopisů pomocí barevných papírků a názory na jedné straně "méně zkušených" a na druhé straně profesionála s praxí. Poznal jsem, že i zdánlivě maličkosti hrají v životopisu velkou roli.

Júlia Butková, Studentka ČVUT | 09.02.2014 | Personalistu je treba skôr zaujať a nie presviedčať

Dobrý deň,
chcela by som Vám poďakovať za možnosť absolvovať včerajší seminár s Markétou. Najskôr ma veľmi prekvapil časový rozsah, nakoľko takáto dĺžka seminára môže človeka odradiť a zvyčajne nemá nič spoločné s kvalitou a nie to ešte s nejakým prínosom. To však v žiadnom prípade nebol prípad včerajšieho seminára. Markéta je veľmi trpezlivá, milá a ochotná pomôcť každému! Žiadna minúta nebola zbytočná a každá informácia bola prínosná. Ukázala nám ako sa na všetko pozerať z druhej strany, zo strany personalistu, ktorý potrebuje skôr zaujať a nie presviedčať ako sa väčšina uchádzačov domnieva. Naozaj veľmi dobrá skúsenosť a som rada, že bol takýto štýl seminárov a s takou kvalitou zaradený medzi semináre KC. Nakoľko sa dnes za kvalitu platí, na čo však doplácajú najviac práve tí, ktorí by si ho nemohli dovoliť.
S pozdravom, Júlia Butková

Luboš Kulhánek, Sales manager | 05.11.2012 | Setkání nad životopisem a kariérou

Ač normálně recenze a zkušenosti nepíši, nyní nemohu jinak…
Setkal jsem se Markétou Boreckou kvůli CV poradentsví. Markéta mi pomohla utřídit si pohled na životopis, hlavně však přinesla cenné rady z pohledu personalistů. Myslím si, že praktické rady, jak napsat CV tak, aby zaujal typického personalistu, jsou k nezaplacení. Zvyšujete si tím obrovskou měrou šanci na přijetí!
V průběhu rozhovoru nad CV jsme se taktéž zmínili o mém kariérním směřování a následně jsem zjistil, že mne Markéta bedlivě poslouchala tak, aby mi mohla poradit i v kariérní oblasti.Jsem rád, že jsem měl možnost si Markétou promluvit a její služby doporučuji každému. Získáte tak body navíc na trhu práce! Luboš Kulhánek

Michaela Durdisová, Studentka University of New York in Prague | 01.11.2012 | Struktura životopisu

Minulý týden jsemp se zúčastnila veletrhu práce Profesia Days v Letňanech a využila jsem možnosti konzultace mého životopisu v anglickém jazyce. Byla jsem velice potěšena profesionálním přístupem paní Borecké, která mi pomohla zlepšit strukturu mého životopisu. Zvlášť pozitivní dojem ve mně vyvolalo poukázání na závažné nedostatky, jako například špatné chronologické uspořádání pracovních a studijních referencí. Věřím, že konzultace s paní Boreckou mi pomohla výrazně zlepšit můj životopis a zvýšit tak moje šance na pracovní uplatnění. Paní Boreckou vřele doporučuji.

Vít Fojtek, Učitel VŠ | 25.10.2012 | Konzultace ohledně pracovních dovedností v rámci veletrhu

Ačkoliv jsem měl možnost konzultovat s Markétou Boreckou necelou půl hodinu, i za tuto krátkou dobu jsem měl možnost poznat, že její rady jsou motivovány skutečnou snahou člověku pomoci, oceňuji i její ochotu naslouchat člověku, její schopnost empatie a celkově vřelý lidský přístup. A umí naladit příjemnou pozitivní energií. V budoucnosti uvažuji o tom, že si vyberu nějaký z kurzů, který vyučuje. Určitě doporučuji!
Vít Fojtek

Pavel Růžička, IT developer a analytik | 04.05.2012 | Konzultace a korekce anglického CV

Musím velmi poděkovat za službu Konzultace a korekce anglického CV – objevil jsem ji právě v okamžiku, kdy jsem si upravoval životopis. Přesně v okamžiku, kdy už se mi zdálo, že to mám perfektní, jsem ho zaslal sem pro rychlou konzultaci zdarma.

Velmi mě překvapilo, kolik ještě dalších změn (a člověk by řekl očividných nedostatků) se objevilo a které jsme společně nakonec na 3 kolečka na mém životopisu odvedli. Napravovaly se zdánlivě malé věci jako formátování písma, ale také neprofesionálně vypadající e-mail; dostal jsem také doporučení jak pracovat s fotkou v životopise. Také bych chtěl ocenit pomoc při přípravě on-line verze CV – původně jsem se pokoušel do CV pro personalisty doslova „našlapat“ to, co na web… z původního 6stránkového dokumentu nakonec vznikly dokumenty dva: stručný přehledný pro zasílání a tisk, a bohatý „rozklikávací“ na webu: http://pavel-ruzicka.net.

Závěr potom patřil korekci angličtiny (z kvality komunikace a dodaných komentářů jsem se ihned rozhodl využít placené služby), takže věřím, že můžu říct, že mám nyní „naleštěný životopis“. Děkuji Pavel Růžička

Doplnění z 3. 8. 2012: S upraveným životopisem se nyní setkávám s odezvou, že je vidět, že jsem přípravě věnoval velkou péči, a jsem rád, že jsem mohl službu využít – bez ní by pilování CV metodou pokus-omyl trvalo mnohem déle a není ani jisté, zda bych došel k nějakému dobrému ideálnímu stavu.