Reference

Tomáš Boubelík, Vedoucí merchandisingu | 16.01.2017 | Dokázat svá tvrzení na konkrétních faktech, číslech

S tréninkem s Věrou Nikitinovou jsem byl spokojený a věřím, že mně pomůže v následných pohovorech. Je dobré, že jsme spojili trénink s konkrétními potenciálními pracovními místy. Určitě využiji už zítra bod, který si pamatuji nejvíce: dokázat svá tvrzení o mně na konkrétních faktech, číslech. Prostředí bylo také perfektní, děkuji.

Alexandra Fiedlerová, Vedoucí administrativy | 07.12.2016 | Přínosný kurz

Tento kurz byl pro mě opravdu přínosem, díky němu mám teď skvělý životopis a jsem lépe připravená na pohovory. Řekla bych, že se mi díky slečně Markétě podařilo proniknout do toho, co se na pohovoru očekává, a přestala se jich tolik bát. Markéta byla na kurz vždy perfektně připravená a vše probíhalo v moc příjemné atmosféře. Děkuji!

Lucie Kmínková, Projektová manažerka | 06.10.2016 | Cenné rady pro aktualizaci CV

Ráda bych touto cestou poděkovala slečně Markétě Borecké za profesionální přístup při kurzu „Přijímací pohovor“. Kurz probíhal v příjemné atmosféře a Markéta byla skvělá. Velice si vážím jejích cenných rad, které jsem využila při aktualizaci životopisu a motivačního dopisu. Věřím, že i další získané informace mi pomůžou při hledání vysněného povolání.
Mějte se moc hezky a ještě jednou díky za pomoc.
Pěkný den. Lucka

Veronika Kašparová, barmanka | 21.04.2016 | Jak naložit se svými silnými stránkami

Kurz „Přijímací pohovor“ mi hodně dal. Na pracovním pohovoru jsem ještě nikdy nebyla, takže jsem do teď nevěděla, jak se na takový pohovor připravit. Na začátku kurzu jsem byla nervózní, vůbec jsem nevěděla, co od takového kurzu čekat, ale díky slečně Markétě a jejímu přátelskému a profesionálnímu přístupu ze mě nervozita brzy opadla. Teď už vím, jak zpracovat svůj životopis a motivační dopis. Slečna Markéta mi dala důležité rady a tipy, jak naložit se svými silnými stránkami a hlavně jak je správně podat. Děkuji Vám za všechno a všem tento kurz vřele doporučuji.

Viktor Grossman, Technický ředitel | 22.03.2016 | Tento kurz "mi dal křídla"

Dobrý den paní Borecká,
rad bych zhodnotil kurz „Přijímací pohovor“. Tento kurz proběhl ve velice příjemné atmosféře. Velmi mi vyhovovala nenásilná forma výuky, vždy s úsměvem, lektorka slečna Borecká navodila vždy optimistickou atmosféru, za celou dobu trvání výuky jsem nepocítil stres. Myslím, že tolik praktických rad a návodů, jak na to, bych nikde jinde nezískal. Mohu rovněž říci, že tento kurz „mi dal křídla“. Rozhodně všem doporučuji!
Moc děkuji. V. Grossman

Tomáš Zrubecký, Student | 19.06.2015 | Přijímací pohovor

Musím říci, že před absolvováním kurzu Přijímací pohovor byla tato oblast pro mě jako španělská vesnice. V průběhu kurzu jsem si začal uvědomovat, jak daleko bylo moje povědomí vzdáleno od skutečnosti. Díky paní Markétě se již dokáži představit potenciálnímu zaměstnavateli ne jen pomocí obecných klišé, které dokáže říci každý, ale na konkrétních příkladech ukázat své přednosti a psychologicky vést posluchače k tomu, že jsem jedinečný člověk a ne pouze ovce ze stáda.
Musím Markétě poděkovat za velmi vstřícný přístup jak v průběhu kurzu, tak po jeho absolvování. Je to skvělá koučka, kterou bych doporučil každému, kdo si není jistý tím, co ho na přijímacím pohovoru může čekat, ale i těm, kteří již zkušenosti mají, ale nedokáží se patřičně prodat.

Aktualizace z 19.4.2016
Dobrý den Markéto,
jak jsem slíbil, tak píšu :) Práci jsem získal a chtěl bych Vám za všechno poděkovat, protože bez Vás bych takto dobrou pozici dozajista nezískal! Takže mockrát děkuji za vše, co jste pro mne udělala Markéto, moc si toho vážím!
Přeji mnoho štěstí a úspěchů :)
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Tom

Jára Kašpar, student ESF MUNI | 09.06.2015 | 100% spokojenost

100% spokojenost s průběhem kurzu a jeho výstupem. Všem svým přátelům vřele doporučuji. Slečna Markéta velmi dobře rozumí své práci a dokáže vše ochotně a srozumitelně vysvětlit. Kvalitně zpracované výukové materiály a konzultace v průběhu celého kurzu i po něm jen podtrhují profesionálku ve svém oboru.

Marek Hraba, Vývojář | 16.05.2015 | Reference na kurz Trénink na Přijímací pohovor

Tento kurz mi hodně otevřel oči, cítím se sebejistější a otevřenější.
Paní Markéta Borecká byla velmi příjemná a milá. Skvěle se mi s ní pracovalo.
Také jsem moc rád za změnu životopisu a průvodního dopisu.
Mohu jen a jen doporučit!
Marek Hraba

Lukáš J., Stážista v oboru veřejná správa | 13.03.2015 | Všechny Vaše rady jako kdybych našel

Dobrý den, Markéto,
rád bych se s Vámi podělil o své dojmy ze včerejšího pohovoru.
Všechny Vaše rady jako kdybych našel. Pohovor začali výzvou, abych o sobě chvíli promluvil, představil se a podrobněji pohovořil k životopisu. Musím říct, že jen díky Vašemu tréninku jsem byl schopen mluvit zhruba deset minut v kuse a vyjmenovat své silné stránky, zkušenosti, atp. (na mnohé jsem samozřejmě i tak úplně zapomněl ;-)) Další otázka byla mířena na stránky slabé, proč jsem vhodný právě na tu pozici a proč chci pracovat právě zde, kde bych chtěl být za pět let, s jakou krizovou situací jsem se kdy setkal a jak jsem ji řešil, co si představuji, že na pozici, na kterou se hlásím, budu dělat, atp. Prakticky všechny tyto scénáře jsme spolu probrali a já byl velmi dobře připraven. Velmi pozitivně vnímám to, že ani zpětně, když jsem si jejich otázky a mé odpovědi v hlavě procházel, tak bych ani nyní neodpověděl příliš jinak. To bych bez Vaší přípravy nedokázal.
Celkově mám z pohovoru dobrý dojem, tak budu doufat, že ten dojem je správný. Snad jsem nepůsobil moc sebevědomě, nebo jsem nemluvil příliš rychle a nezáživně a snad jsem nějakým způsobem pozitivně vynikl a dobře se zapsal :)
Markéto, bez ohledu na to, jak toto výběrové řízení dopadne, Vám už nyní patří můj velký dík. A velmi rád se s Vámi vždy setkám a popovídám.

Milan M., student PF Univerzity Karlovy | 19.06.2014 | Dobrá příprava na příjímací pohovor

S tímto kurzem jsem byl velmi spokojen. Lektorka Markéta Borecká mi poskytla cenné rady ohledně toho, jak mám sám sebe dobře prezentovat prostřednictvím písemného projevu nebo při osobním kontaktu s budoucím zaměstnavatelem. Velmi se mi líbilo, že úvod kurzu byl zaměřen tak, abych si uvědomil svoje přednosti. To mi pomohlo k tomu, abych je pak dokázal zdůraznit ve svém životopise a také o nich lépe hovořit při nácviku přijímacího pohovoru. Také velmi oceňuji, že se Markéta Borecká věnuje svým klientům i po skončení kurzu samotného.
Tento kurz mohu vřele doporučit všem, kteří se chtějí po všech stránkách dobře připravit na přijímací pohovor.

Marek Zlatník, Koordinátor rozvoje a vzdělávání | 04.10.2013 | Reference na kurz Trénink na přijímací pohovor

Tři úplně našlapané hodiny a i přes vysoké očekávání se dostavila spokojenost (tj. kurz byl ještě lepší než jen dobrý). V tomto případě se dá říci za hodně peněz ještě více muziky, což se v dnešní době pseudoexpertů příliš nevidí. To naštěstí nebylo tento případ, právě naopak - pokud bych se měl rozhodovat jít znovu, určitě bych šel.
Vysoce oceňuji přípravu lektorky, stejně jako apel na domácí přípravu účastníka společně s dosledováním po samotném kurzu, kdy s vámi lektorka komunikuje. To považuji za opravdovou vzácnost. Většina jenom shrábne peníze za kurz a jde, tady ale ne.
Z kurzu jsem si odnesl nejen rady, jak konkrétně upravit svůj životopis, ale také jak se lépe prezentovat, na co se v domácí přípravě více zaměřit, jak lépe strukturovat svůj projev a co si připravit k příp. dotazům.
Kurz doporučuji každému, kdo se v blízké době chystá hledat novou práci.

Roman Poulíček, Technik ČEZ | 26.09.2013 | Reference: trénink na přijímací pohovor

S kursem jsem byl spokojen. Slečna Borecká je velice dobrá na své pozici. Kurs mi přinesl zlepšení mluveného projevu, vetší sebejistotu při následujícím přijímacím pohovoru a také přípravu na otázky, které se mohou u pohovoru vyskytnout. Tento kurs mohu vřele doporučit.

Petra Jungmanová, Projektový manažer | 04.08.2013 | Lekce, která rychle uteče

Kurz „Přijímací pohovor“ byl v mém případě od počátku vystavěn na absolvování kurzu „Kariérového poradenství“, který mi poskytl potřebný základ v podobě systematického přehledu mých zkušeností, dovedností, talentů a vzdělání. Díky této přípravě jsme se s paní lektorkou mohly již plně věnovat samotnému nácviku pohovorové praxe na všechny možné způsoby.

Na kurzu bych chtěla ocenit a vyzdvihnout nejen jeho hlavní náplň definovanou již v samotném názvu, ale rovněž celkový přístup a atmosféru, v jakém se naše setkání neslo. Paní lektorka je svým založením milý a přátelský člověk, který vám nedá ani v ne příliš povedených momentech pocítit vaši nedostatečnost, takže se cítíte příjemně a uvolněně. Lekce je zároveň natolik účelně a zábavně pojatá, že vyměřenou dobu setkání vyplníte do poslední minuty, aniž by vás napadlo sledovat, kolik času zbývá do konce. Rovněž oceňuji připravenost lektorky na každé naše setkání a její důraz na domácí přípravu, díky čemuž jsme se mohly na kurzu efektivně posouvat vpřed bez jakýchkoliv prodlev.

Vřele doporučuji.

Matěj Kratochvíl, Student Univerzity Karlovy | 19.02.2013 | Nelituji peněz za kurz

Kdyby výsledkem kurzu bylo působit na každého tak energickým a nadšeným pozitivním dojmem jako Markéta, byl by k nezaplacení. Na kurzu jsem se dozvěděl důležité informace o tom, jak se prezentovat, a dostal jsem ke svému vystupování několikrát zpětnou vazbu, což byl přesně důvod, proč jsem jej absolvoval.

Možná by bylo dobré ještě kromě domácího úkolu udělat 2. část za týden či dva s dalším případným opravením chyb. Protože spoustu věcí je třeba trénovat sám a pak je dobré mít zas znovu zpětnou vazbu, jestli je vidět pokrok správným směrem.

Závěrem chci říct, že nelituji peněz za kurz.

Aktualizace z 12.12.2013
Dobrý den,
rád bych Vás informoval, jak to se mnou teď je, protože na tom máte nemalou zásluhu.
Pracovat jsem začal v srpnu, a sérií pár přestupů se mi povedlo zvýšit si srpnový nástupní (nejspíš poměrně slušný) plat o 50%. To mi za 5 měsíců příjde docela fajn, na to, že ještě nemám ani hotovou školu.
Ze čtyř posledních pohovorů mě vzali na 3 pozice, a tam, kde si mě nevybrali mi dali velice pozitivní zpětnou vazbu, ale vybrali člověka, co už v té společnosti pracoval, jen přestupoval z jiné pozice.
Na posledních 2 pohovorech se mi ozvali, že mě chtějí, už druhý den.
S pozdravem,
Matěj Kratochvíl

Katka Sz., Analytik | 04.02.2013 | Prezentovať kvality má smysl

Zúčastnila som sa kurzu Trénink na pohovor s paní Markétkou. Som povahou skôr introvert a moje hlavné celoživotné presvedčenie bolo, že človeka majú prezentovať predovšetkým jeho činy a rozum a nie slová. Na pohovor v súčasnosti je to celkom nevhodný postoj. Ako možu budúci zamestnávatelia poznať Vaše kvality, ak ich sami neodprezentujete? Tam rozhoduju predovšetkým slová, ktorými činy a rozum odprezentujete, a spôsob, akým to učiníte.

Rada na sebe pracujem a tak som sa rozhodla zúžastnit sa kurzu. Myslím, že nadmieru splnil moje očakávania. Paní Markéta mi ukázala ako sa prezentovať, pomohla mi nájsť vhodné slová, ktorí mi chýbali a ukzála cestu. Pomohla mi definovať vlastnosti a ujasnila moje silné a slabé stránky, v súvislosti s pracovným phovorom. Za všetky poznatky ďakujem a vrelo doporučujem.

Martin Zeman, Senior Project Manager | 15.11.2012 | Prospěšná zpětná vazba

Kurz „Trénink na přijímací pohovor“, který paní Borecká vedla v příjemné, přátelské atmosféře a zároveň velmi intenzivně, mi pomohl uvědomit si řadu věcí, např. jak vystupuji, jak to působí na druhé, jak zvýraznit své silné stránky a uvědomit si i ty slabší, na nichž můžu zapracovat. Spíše než výčet toho, co jsme probírali, chci zmínit prospěšnost zpětné vazby, kterou účastník dostane hned na místě, možnost ptát se na věci, které by jinak mohly mít za následek odmítnutí u pracovního pohovoru, ty si uvědomit a zlepšit, aby to příště dopadlo lépe. Tedy nepostupovat při hledání zaměstnání metodou pokus-neúspěch-zklamání, ale metodou pečlivá příprava-sebevědomí-pokus-úspěch. Děkuji za setkání s milou a zkušenou odbornicí a kurz vřele doporučuji. Martin Zeman

Marie B., Finanční kontrolor | 12.11.2012 | Mám začít podnikat?

Kurz jsem absolvovala, abych si více ujasnila, co chci dělat, zda chci být zaměstnaná, nebo začít podnikat. Užitečné bylo pro mne cvičení, kdy jsme procházely vlastnosti a charakteristiky typické pro podnikatele a určovala jsem, zda jsou mi vlastní. Naučila jsem se také povídat o sobě zajímavější formou tak, abych zaujala.

Simona Káčerková, Auditorka a finanční manažerka | 05.10.2012 | Zhodnocení absolvovaného kurzu

Individuální kurz s Markétou Boreckou na téma přípravy k přijímacímu pohovoru včetně zhodnocení slabých a silných stránek a práce na životopisu považuji za velmi přínosný, přestože jsem zatím nevyzkoušela nabyté poznatky v praxi. Nejvíce oceňuji její pohled jako nezávislého člověka, což je vždy více než vlastní přesvědčení, že víme jak na to. Je zajímavé se dozvědět, jakou formou komunikuji, jak jsem nebo nejsem srozumitelná, a co si z mého projevu druhá strana odnese.

Za další přínos považuji důraz na strukturu projevu a stručnost ve vyjadřování, s omezením zbytečných detailů. Vzhledem k individuálnímu přístupu se vše odvíjelo od mých osobních potřeb, což bylo velmi praktické a lze ihned využít. Dozvěděla jsem se, jak zaujmout a odlišit se od ostatních uchazečů o stejnou pozici. To vše jsem měla možnost si vyzkoušet při tréninku na 2 pohovory nanečisto.

Mnohokrát děkuji za cenné zkušenosti a rady. Kurz mohu doporučit všem, kteří si nejsou jistí vlastní prezentací anebo se efektivně a prakticky rádi touto formou budou chtít na danou situaci připravit.

Pavlína O., Knihovnice | 24.09.2012 | Efektivní příprava na přijímací pohovor

Na kurz „Pohovor“ jsem se přihlásila na základě dobré zkušenosti se skupinovým kurzem „Hazardujete se svým CV – personalisté kostky nehrají“. Nejprve jsem sice s přihláškou váhala, protože kurzovné bylo nad moje finanční možnosti, ale jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala, a jsem přesvědčená, že investované peníze se mi rychle vrátí. Jelikož kurz byl individuální, velmi intenzivní a s možností mailových konzultací mezi jednotlivými bloky i po skončení, tak si myslím, že cena není nijak přemrštěná.

Na kurzu jsem se naučila:

  • pojmenovat svoje silné stránky pomocí konkrétních příkladů tak, aby se nejednalo o prázdné fráze
  • strukturovat své odpovědi při pohovoru tak, aby se z nich personalista dozvěděl, co potřebuje
  • napsat stručný ale výstižný motivační dopis
  • vhodně a citlivě prezentovat svoje slabé stránky
  • nebát se říct si o přiměřené platové ohodnocení

Velmi jsem ocenila, že jsem měla možnost vyzkoušet si celkem 4 kompletní cvičené pohovory na 3 různé reálně inzerované pozice, z nichž 2 aktivně vyhledala sama lektorka, a že část kurzu proběhla v angličtině. Z poskytnuté zpětné vazby jsem se nejen poučila pro budoucnost, ale také jsem si zpětně uvědomila chyby, kterých jsem se dopouštěla při neúspěšných pohovorech v minulosti.
Kurz vřele doporučuji!

Ondřej Jerman, Student FFUK | 26.07.2012 | Kurz, který opravdu pomůže

Musím přiznat, že obecně mám vůči různým kurzům předsudky. O to více mě zkušenost z „Přijímacích pohovorů“ pozitivně překvapila. Absolvoval jsem několikahodinový, velmi intenzivní kurz, díky kterému jsem pochopil, jakým způsobem vhodně strukturovat svůj Životopis, jak po formální tak po obsahové stránce.

Metody kurzu směřují k sebepoznání, díky kterému se daří zkonkretizovat jinak obvykle obecné položky v CV. Velice mi pomohly i rady ohledně sebeprezentace během přijímacího pohovoru.

Kurz bych doporučil všem, kteří si nejsou zcela jistí konkrétností a vhodností struktury svého projevu, ať už ústního nebo písemného.

Petr Hřebík, Vedoucí logistiky | 13.03.2012 | Doporučení konzultace

Tímto bych chtěl poděkovat a zároveň doporučit konzultační služby paní Borecké. Jedná se o velice profesionální službu s individuálním přístupem a přesným nasměrováním na cíl, který klient potřebuje. V mém případě to byla konzultace a zpracování životopisu s následnou přípravou na pohovory.
Se službou jsem opravdu spokojen, za což mluví i výsledek naší spolupráce, tzn. pozice, o kterou jsem se ucházel. Pokud nejste kovaní v HR s praxí, pak Vám určitě poskytované služby pomohou.
S pozdravem, Petr Hřebík