Interaktivní metoda World Café

Interaktivní metoda World Café

V minulém příspěvku jsem psala o umění prodat sebe a svou práci, které je v dnešním světě nezbytně nutné. V tomto příspěvku se budu věnovat tématu obchod. Ten, kdo rozumí obchodu a má ho ještě navíc rád, má velkou výhodu, a je pravděpodobné, že bude schopný úspěšně prodávat své nebo firemní produkty či služby – ať už jako samostatný obchodník nebo jako člen obchodního týmu.

Obchod je partnerský vztah, který zahrnuje interakci mezi obchodníkem a potenciálním kupcem (často představitelem firmy). Jak to však udělat, aby obchodník dokázal nenuceně probudit v partnerovi zájem o předmět prodeje? Aby prodal řešení konkrétní aktuální potřeby? Aby si s kupujícím vybudoval osobní vztah a mohl navázat následným prodejem? A dále: Jak vytvořit úspěšný obchodní tým? Co je klíčem k výkonnosti nejlepších obchodníků? Co spojuje úspěšné obchodní týmy? Jaké postupy jsou v praxi nejúčinnější?

Těmito důležitými tématy z oblasti budování a rozvoje úspěšných obchodních týmů se budeme věnovat na jednodenní konferenci vedené interaktivní metodou světové kavárny (World Café) na téma „Obchodní tým, na který budete hrdí“ dne 18. 4. 2013 v netradičním prostoru HUB Praha.

Konference je určená především pro obchodní ředitele, manažery obchodních týmů, HR manažery a partnery, kteří pomáhají vybírat obchodníky. Během jednoho dne se účastníci zapojí do moderovaných debat u jednotlivých kavárenských stolků, získají konkrétní nápady, jak se vypořádat s typickými situacemi z každodenní praxe budování a vedení úspěšných obchodních týmů a odejdou s novými kontakty a možná i novými počínajícími přátelstvími. Pojďte si zažít kolaborativní hledání řešení témat:
Jak vytvořit úspěšný obchodní tým – debatu moderuje Markéta Borecká
Jak aktivovat obchodníky – debatu moderuje Radim Koštial
Jak správně odměňovat obchodníky – debatu moderuje Martin Čuba
Jak zvýšit produktivitu obchodníků – debatu moderuje Pavel Trojánek
Jak vybudovat autentické a trvalé vztahy – debatu moderuje Petr Skondrojanis

Více informací a přihlašovací formulář naleznete na: www.etonkonference.cz

Autor: Markéta Borecká | Trenérka a konzultantka kariérového poradenství, Ph.D. studentka na Universitě v St. Gallenu | 26. 2. 2013 |