Už jsou tu! Career Days a Jobs Expo

Už jsou tu! Career Days a Jobs Expo

Kdo si právě hledáte práci nebo se chcete dozvědět, které firmy hledají jaké zaměstnance, nezmeškejte letošní veletrhy pracovních příležitostí.

Přijďte zítra na Career Days, které se konají v prostorách Corinthia Hotel Prague 7. – 8. března 2013. Z firem se účastní např. Accenture, ČEZ, KB, Unilever, KPMG a ČSOB. Účastnit se můžete setkání pro 25 účastníků přímo s HR manažery zodpovědnými za výběrové procesy, dále také tréninků na témata osobní branding, time management atd.(na které se však musíte registrovat a většina je již plná), nebo také konference s 15 řečníky na témata „osobní rozvoj a trh práce“.

Pokud se náhodou nedostanete na Career days, nic se neděje, zajděte o týden později na Jobs Expo, který se koná 14. – 15. března 2013 na Výstavišti v Praze Holešovicích. Z firem můžete potkat např. Channel Crossings, Lidl, Lékaře bez hranic, Seznam, Partners Financial Services a další. Můžete se také účastnit doprovodného programu na nejrůznější témata související s přípravou na pohovor a s hledáním práce.

Nezapomeňte si s sebou přinést svůj životopis, a to hned v několika výtiscích.

Autor: Markéta Borecká | Trenérka a konzultantka kariérového poradenství, Ph.D. studentka na Universitě v St. Gallenu | 6. 3. 2013