Časté dotazy

Jak časově kurzy probíhají?
Jedná-li se o 3hodinový kurz, probíhá většinou v odpoledních hodinách, kdy začátek je ve 14:00 a konec v 17:00. Jedná-li se o celodenní kurz, většinou jej poskytujeme jako jednodenní celek s malou přestávkou na občerstvení, v tom případě začínáme v 9:00 a končíme v 15:00 nebo začínáme ve 13:00 a končíme v 19:00. Lze se však domluvit i na rozdělení celodenního kurzu na dva 3hodinové bloky v různých dnech. Většinou se dokážeme přizpůsobit Vašim časovým možnostem.
Kde kurzy probíhají?
Kurzy poskytujeme v prostorách poblíž metra A - Dejvická v námi nasmlouvaných prostorách dle domluvených časových možností, kdy kurz proběhne. Přesnou adresu a další instrukce obdržíte včas před kurzem.
Je potřeba nějak se na kurz předem připravit?
Abychom pro Vás zajistili maximální přínos našich kurzů, počítejte s tím, že je nutné, abyste před zahájením kurzu věnovali určitý čas individuální přípravě. Instrukce k přípravě Vám zašleme s předstihem e-mailem. Příprava Vám zabere cca 1-2 hodiny a velmi Vám doporučujeme věnovat jí dostatek času a začít s ní co nejdříve.
Po absolvování kurzu mám pocit, že potřebuji ještě více trénovat a zkoušet si naučené věci, co mám dělat?
Ke každému kurzu si můžete dokoupit dodatečná individuální sezení formou koučinku, užitečných cvičení a tréninku.
Mám zájem o Váš kurz, ale potřebuji, aby vše proběhlo v angličtině, jste schopni takový kurz poskytnout?
Ano, všechny kurzy poskytujeme také v anglickém jazyce.
Potřebuji dlouhodobou jazykovou přípravu k přijímacímu pohovoru, co mám dělat?
Kontaktujte nás. Jsme schopni doporučit Vám také dlouhodobou individuální výuku cizího jazyka zaměřenou na přípravu k přijímacímu pohovoru i na další oblasti dle Vašich aktuálních potřeb.
Co se bude dít s mými daty (životopis a motivační dopis), když Vám je zašlu?
Data použijeme pouze pro účely Vaší přípravy na výběrové řízení a nebudeme je předávat třetím osobám bez Vašeho předchozího souhlasu. Můžeme se však v případě Vašeho zájmu domluvit, že Vám dáme vědět, pokud narazíme na vhodnou pracovní příležitost pro Vás.
Jak je to s DPH?
Jsme plátci DPH, proto je DPH v aktuální výši zahrnuto v ceně kurzu.