Já na LinkedIn

prostory poblíž metra A - Dejvická
14:00 - 17:00
3700 Kč / 3400 Kč* vč. DPH
* snížená cena pro studenty, nezaměstnané a maminky na/po mateřské

Chcete mít hvězdný profil na LinkedIn?

Potřebujete se dozvědět, jak LinkedIn funguje a jak Vám může pomoci při hledání práce?

Chcete se na LinkedIn odprezentovat tak, aby Vám chodily zajímavé pracovní nabídky?

O kurzu "Já na LinkedIn":

Profil na LinkedIn je vlastně Vaše virtuální CV, Vaše prezentace v on-line světě, která Vám může pomoci při představení Vaší osoby i hledání práce. Tento tříhodinový kurz je pro všechny, kteří s LinkedIn začínají, nebo už možná mají založen svůj profil na LinkedIn a občas jim přijde pozvánka k propojení od někoho známého, ale sami se na LinkedIn moc nepohybují či neorientují. Na kurzu pochopíte fungování této novodobé profesní sociální sítě, seznámíte se se základními funkcionalitami a ovládáním i přepínáním mezi jazykovými verzemi. Dozvíte se, kde a jak si co nejlépe vyplnit svůj osobní profil na LinkedIn, jak vložit zajímavou fotografii do záhlaví profilu, jaká klíčová slova do profilu vyplnit, abyste podle nich byli cíleně dohledatelní. Vyplníte si sekci projektů, doporučení a budete vědět, co jsou tzv. „endorsements“ a jak s nimi pracovat. Vše budeme vyplňovat a měnit přímo během kurzu, proto si s sebou přineste svůj notebook. Váš zaktualizovaný a upravený profil se mnou budete mít možnost následně po kurzu zkonzultovat e-mailem.

Kurz probíhá individuálně a aby byl pro Vás co nejpřínosnější, zašlu Vám před kurzem domácí přípravu, která Vám zabere cca 1 hodinu času. Budeme také vycházet z Vašeho životopisu, který si před kurzem zaktualizujete. Doporučuji také zvážit možnost absolvovat před tímto kurzem kurz Silné stránky, jehož cílem je mj. mít Vaše CV opravdu v pořádku.

Obsah kurzu "Já na LinkedIn":

• Blok 1 (1 x 90 minut): Seznámení s profesní sociální sítí LinkedIn, jejím ovládáním a funkcionalitami.
• Blok 2 (1 x 90 minut): Založení či podrobná aktualizace Vašeho profilu na LinkedIn, správa profilu.

Po absolvování kurzu „Já na LinkedIn“:

Budete mít profil na LinkedIn poctivě vyplněn a budete vědět, kde a jak často v něm aktualizovat informace. Pochopíte, jak s profilem pracovat za účelem získání zajímavých pracovních nabídek ze strany personalistů i firemního HR.

Navštivte FAQ – Nejčastěji kladené otázky, kde se dozvíte společné informace ke všem kurzům.