Jazykový trénink

prostory poblíž metra A – Dejvická
9:00 - 15:00 nebo 13:00 - 19:00
6500 Kč / 5800 Kč* vč. DPH
* snížená cena pro studenty, nezaměstnané a maminky na/po mateřské

Chcete zvládnout pohovor v angličtině?

Ovládáte anglickou slovní zásobu k pohovoru?

Umíte pohotově zareagovat na nejběžnější pohovorové otázky v angličtině?

O kurzu „Jazyk“:

Kurz „Jazyk“: Jazykový trénink na přijímací pohovor v angličtině je určen pro ty z Vás, koho čeká často obávaný přijímací pohovor v angličtině, anebo tuší, že budou z angličtiny u pohovoru alespoň krátce „vyzkoušeni“. Budete mít možnost natrénovat si slovní zásobu potřebnou pro zvládnutí pohovoru v angličtině. Vyzkoušíte si odpovědi na nejčastější otázky typické pro výběrová řízení a procvičíte si představení podle svého životopisu v angličtině a to hned několika zajímavými způsoby. Projdeme s Vámi také Váš životopis a motivační dopis a identifikujeme kompetence a kvality, které jsou pro Váš úspěch u pohovoru klíčové. Na svůj výkon dostanete zpětnou vazbu i doporučení, na čem a jak byste měli zapracovat.

Kurz probíhá individuálně a vždy jeho obsah přizpůsobujeme Vašim potřebám a pozici, na kterou se hlásíte. Kurz také připravíme na míru Vašim současným jazykovým znalostem. Aby byl pro Vás kurz co nejpřínosnější, zašleme Vám předem domácí přípravu, jejíž vypracování Vám zabere cca 1-2 hodiny času. Po kurzu s Vámi budeme v kontaktu a máte možnost zkonzultovat s námi zdarma Váš upravený životopis a motivační dopis a také Vaše dojmy z dalších pohovorů.

Obsah kurzu „Jazyk“:

  • Blok 1 (1 x 120 minut): Konzultace životopisu a motivačního dopisu v angličtině, osvojení anglické slovní zásoby a frází týkajících se přijímacího řízení a Vašeho životopisu a motivačního dopisu.
  • Blok 2 (1 x 120 minut): Trénink představení Vaší osoby dle životopisu v angličtině, prezentace Vašich schopností, zkušeností a pracovních úspěchů a jejich doložení.
  • Blok 3 (1 x 120 minut): Trénink reakcí a odpovědí na otázky často kladené u přijímacího pohovoru, trénink celého přijímacího pohovoru (případně jednotlivých částí) v angličtině a zpětná vazba na Váš projev; dostanete také prostor pro sebereflexi.

Po absolvování kurzu „Jazyk“:

  • Budete mít přehled o anglické slovní zásobě týkající se přijímacího pohovoru a Vašeho CV a motivačního dopisu, budete mít v pořádku angličtinu v životopisu a motivačním dopisu.
  • Budete schopni představit se v angličtině podle životopisu a zajímavě pohovořit o svých zkušenostech a přínosech, silných i slabých stránkách, a také je doložit.
  • Budete připraveni reagovat v angličtině na různé druhy otázek typických pro přijímací řízení, a získáte větší sebejistotu při prezentaci sebe sama v angličtině.

Navštivte FAQ – Nejčastěji kladené otázky, kde se dozvíte společné informace ke všem kurzům.

Reference

Marcel Ondroušek

Zúčastnil jsem se kurzu "Jazykový trénink na přijímací pohovor", který mne zaujal svojí náplní již na webových stránkách. Zaslané materiály pro přípravu již avizovaly, že kurz je od začátku... číst dále

Iveta P.

Na trénink na přijímací pohovor v angličtině jsem se přihlásila, protože jsem měla domluvený pohovor na konkrétní pozici v 5* hotelu, o kterou jsem moc stála a věděla jsem, že bude probíhat v AJ.... číst dále

Zobrazit všechny reference »