Kariéra

prostory poblíž metra A – Dejvická
9:00 - 15:00 nebo 13:00 - 19:00
6500 Kč / 5800 Kč* vč. DPH
* snížená cena pro studenty, nezaměstnané a maminky na/po mateřské

Víte, co chcete v životě skutečně dělat?

Zvažujete změnu v zaměstnání a chcete konečně dělat to, co Vás bude naplňovat? Případně i začít podnikat?

Jste student či absolvent a není pro Vás snadné rozhodnout se pro obor, firmu a pozici, kde byste mohli začít svou kariéru?

O kurzu „Kariéra“:

Kurz „Kariéra“: Kariérové poradenství před přijímacím pohovorem se zaměřuje na to, co by mělo předcházet samotnému přijímacímu pohovoru. Společně se zamyslíme nad Vaším dosavadním životem, zájmy, volnočasovými aktivitami, schopnostmi, vlastnostmi, i pracovními zkušenostmi. Definujeme společně Vaše kompetence a kvality tak, aby u budoucího přijímacího pohovoru nevyzněly jen jako prázdné fráze typu: jsem flexibilní, komunikativní, týmový hráč. Vymyslíme nejvhodnější strategii a akční plán pro získání té pravé práce pro Vás, a dáme Vaší kariéře správný směr.

Kurz probíhá individuálně a vždy jeho obsah přizpůsobujeme Vašim potřebám, které si s Vámi předem ověříme. Aby byl pro Vás kurz co nejpřínosnější, zašleme Vám předem domácí přípravu, jejíž vypracování Vám zabere cca 1-2 hodiny času. Po kurzu s Vámi budeme v kontaktu a máte možnost zkonzultovat s námi zdarma Váš upravený životopis a motivační dopis a také Vaše nové poznatky a podněty ohledně vlastního kariérního směřování.

Obsah kurzu „Kariéra“:

  • Blok 1 (1 x 120 minut): Koučink prostřednictvím cvičení na uvědomění si Vašich kvalit a schopností a jejich prezentace.
  • Blok 2 (1 x 120 minut): Techniky a cvičení na identifikaci Vašich životních a pracovních hodnot a zamyšlení se nad firemními hodnotami a kulturou.
  • Blok 3 (1 x 120 minut): Koučink vedoucí k uvědomění Vašich celkových očekávání od hledané práce, k zacílení na tomu vyhovující firmy, a vytyčení akčního plánu.

Po absolvování kurzu „Kariéra“:

  • Budete si vědomi svých největších předností a budete o nich schopni pohovořit a doložit je vhodnými příklady.
  • Budete mít jasněji ve svých pracovních a životních hodnotách, v jejich propojení na Vaše dosavadní zkušenosti i budoucí práci.
  • Ujasníte si svá očekávání od hledané práce, budete umět zacílit své hledání na pozice, které nejlépe odpovídají Vašim očekáváním, a budete mít termínovaný akční plán pro nalezení vhodné práce.

Navštivte FAQ – Nejčastěji kladené otázky, kde se dozvíte společné informace ke všem kurzům.

Reference

Luboš Jansa

Kurz, na který byl vymezen celý den, považuji v souhrnu za přínosný. Kurz jsem chtěl vyzkoušet hlavně proto, že jsem se rozhodl změnit pracovní obor a zápolil jsem s určitou nejistotou, jakým... číst dále

Petra Jungmanová

Kariérové poradenství před přijímacím pohovorem mohu doporučit všem zájemcům, kteří o sobě běžně nepřemýšlejí v „pohovorových kategoriích“ svých schopností, dovedností a kvalit a mají tudíž potíž... číst dále

Margarita Sinitsyna

Paní Borecká ihned vidí osobnost, odhaluje její stěžejní ctnosti a schopnosti a také slabé stránky, a dává praktické, účinné a uskutečnitelné rady „na míru“ ohledně konkrétních kroků, které je... číst dále

Zobrazit všechny reference »