Sebeprezentace

prostory poblíž metra A – Dejvická
9:00 - 15:00 nebo 13:00 - 19:00
6500 Kč / 5800 Kč* vč. DPH
* snížená cena pro studenty, nezaměstnané a maminky na/po mateřské

Chcete umět zaujmout, a to nejen u pohovoru?

Chcete se umět netradičně představit?

Chcete být zapamatovatelní?

O kurzu „Sebeprezentace“:

Kurz „Sebeprezentace“: Trénink sebeprezentace a řečnických dovedností nejen na přijímací pohovor Vám poskytne základní trénink v řečnických dovednostech a vyzkoušíte si, jak zajímavě prezentovat sami sebe na základě Vašich pracovních i osobních úspěchů, kompetencí, kvalit a zájmů. Dozvíte se, co o Vás napovídá Vaše držení těla a oční kontakt a jak s nimi pracovat, jak se pohybovat v prostoru, pracovat s hlasem, a gestikulovat. Vyzkoušíte si, jak posluchače zaujmout a krátce bez přípravy promluvit na libovolné téma. Kurz probíhá z velké části formou tréninku a zpětné vazby.

Kurz probíhá individuálně a vždy jeho obsah přizpůsobujeme Vašim potřebám. Aby byl pro Vás kurz co nejpřínosnější, zašleme Vám předem domácí přípravu, jejíž vypracování Vám zabere cca 1-2 hodiny času. Po kurzu s Vámi budeme v kontaktu a máte možnost zkonzultovat s námi zdarma Váš upravený životopis a motivační dopis a také Vaše dojmy z dalších pohovorů a uplatnění principů osvojených během kurzu.

Obsah kurzu „Sebeprezentace“:

  • Blok 1 (1 x 120 minut): Osvojení a vyzkoušení zákonitostí řečnických dovedností a sebeprezentace, identifikace svých kompetencí a kvalit.
  • Blok 2 (1 x 120 minut): Trénink představení Vaší osoby zajímavým způsobem z různých úhlů pohledu a se zaměřením na odlišná témata, účel promluvy i publikum; zpětná vazba.
  • Blok 3 (1 x 120 minut): Trénink krátkých projevů bez přípravy na nejrůznější témata (elevator pitch, table topics, etc.); zpětná vazba.

Po absolvování kurzu „Sebeprezentace“:

  • Budete chápat zákonitosti řečnických dovedností a sebeprezentace a budete je umět využít, budete si vědomi svých schopností a kvalit.
  • Budete schopni zajímavě pohovořit o své osobě a zaujmout odlišné posluchače.
  • Budete vědět, jak uchopit nejrůznější konverzační témata a zajímavě je rozvinout a strukturovat, i bez předchozí přípravy.

Navštivte FAQ – Nejčastěji kladené otázky, kde se dozvíte společné informace ke všem kurzům.

Reference

Evka Neumanová

S Markétou jsem měla jednodenní kurz ušitý na míru, který se mi moc líbil. Nejpřínosnější byla pro mě část o sebeprezentaci „z fleku“, kdy jsem na různá témata měla mluvit určitou dobu. Markéta mi... číst dále

Jana Pokorná

Kurz byl opravdu praktický bez „přednáškové“ omáčky okolo, motivující, přínosný. Překvapil mě jeho široký rozsah a intenzita, s jakou jsme se všichni do nácviku a sebereflexe ponořili.

... číst dále

Kateřina Belešová

Kurz Sebeprezentace spojil příjemné s užitečným. Příjemná byla společnost dalších tří účastníků a v neposlední řadě lektorka Markéta Borecká, která byla příjemná a vždy dokázala vše vysvětlit.... číst dále

Lenka Fejklová

Pokud potřebujete někde udělat dojem tím, co umíte a dokážete, fakt vřele doporučuju. Uvidíte, jak na své kvality nahlížet trochu z jiné stránky, zkusíte vypíchnout to skutečně zajímavé a hlavně... číst dále

Petr Vocetka

Pro mě osobně byl kurz určitě přínosný. V praxi jsem si to ověřil hned pár dní po kurzu, kdy jsem musel náhodně vystupit před plným sálem lidí. Oproti mým zkušenostem z minulosti bylo hned znát,... číst dále

Zobrazit všechny reference »