Podporujeme

Práce a děti pod jednou střechou

Baby Office je unikátní projekt, který pomáhá zaplnit mezeru na trhu, kdy rodiče s malými dětmi nenalézají dostatek příležitosti k osobní a pracovní realizaci. Pod jednou střechou nabízí plnohodnotné pracovní zázemí pro rodiče a kvalitní péči pro jejich děti. Rodič má dítě vždy nablízku, takže s ním může v případě potřeby být, a zároveň je od něj oddělený, tudíž se může na práci plně soustředit. Rodič není izolován v domácím prostředí a může si vytvářet sociální kontakty. Důležitou součástí projektu je také podpora podnikání rodičů. Prostor je také využíván pro relaxaci a osobní rozvoj rodičů i dětí.

Živé vánoční stromky až k Vám

Podporujeme společensky prospěšný projekt PronajemStromku.cz umožňující prožít vánoční svátky a brát přitom ohled na životní prostředí. Zájemci si vyberou živý stromeček v květináči z internetové fotogalerie, je jim přivezen až domů a po Vánocích navrácen zpět do přírody. Líbí se nám, že část stromků je vysazena na zahradách azylových domů pro matky s dětmi v nouzi nebo v dětských domovech.

Oblečení navždy

Projekt FOREWEAR, který v roce 2013 vyhrál soutěž Social Impact Award pořádanou Impact Hug Praha, využívá smysluplně staré oblečení, které již nenosíte. Sbíráme ho na firemních akcích a třídíme. A vyrábíme z něho praktické, funkčně-designové výrobky, které můžete mít i vy, podívejte se na e-shop: http://forewear.cz/eshop/cs/

Studium cizích jazyků v zahraničí

Pokud se chcete naučit nebo zdokonalit v cizím jazyce, můžeme Vám vřele doporučit firmu Cool Study. Její majitelka Kamila Bazalová je zárukou osobního přístupu k Vašim požadavkům, bezplatně vám poradí s výběrem vhodného kurzu a školy v zahraničí a bude Vám k dispozici po celou dobu Vašeho jazykového pobytu. V její pestré nabídce jazykových kurzů v zahraničí si může vybrat každý.