Reference

Vlastimil Ehl, Manažer logistických projektů | 30.01.2019 | Všechny mé dotazy byly vždy velmi detailně vysvětleny

Kurz proběhl velmi otevřenou formou, od začátku do konce byl veden velmi profesionálně a věcně. Všechny mé dotazy byly vždy velmi detailně vysvětleny. Z toho, co jsme probírali na kurzu, mi nejvíc při přijímacích řízeních pomohla tvorba vlastního profilu – profesní cíl, profesní kvalifikace, silné a slabé stránky. Po vložení profilu do životopisu se úspěšnost pozvání na pohovor zvedla o 30 %.
V běžném životě myslím častěji využiji strukturované představení podle čtyřlístku, které lze využít nejen během pohovoru, ale i při denní komunikaci během oběda.
Chtěl bych Vám poděkovat za přípravu a trénink na pohovory, moc jste mi pomohla. Dnes (duben 2019) jsem přijal jednu velmi hezkou nabídku na plánování a řízení projektů v logistice.

Tomáš Boubelík, Vedoucí merchandisingu | 16.01.2017 | Dokázat svá tvrzení na konkrétních faktech, číslech

S tréninkem s Věrou Nikitinovou jsem byl spokojený a věřím, že mně pomůže v následných pohovorech. Je dobré, že jsme spojili trénink s konkrétními potenciálními pracovními místy. Určitě využiji už zítra bod, který si pamatuji nejvíce: dokázat svá tvrzení o mně na konkrétních faktech, číslech. Prostředí bylo také perfektní, děkuji.

Alexandra Fiedlerová, Vedoucí administrativy | 07.12.2016 | Přínosný kurz

Tento kurz byl pro mě opravdu přínosem, díky němu mám teď skvělý životopis a jsem lépe připravená na pohovory. Řekla bych, že se mi díky slečně Markétě podařilo proniknout do toho, co se na pohovoru očekává, a přestala se jich tolik bát. Markéta byla na kurz vždy perfektně připravená a vše probíhalo v moc příjemné atmosféře. Děkuji!

Lucie Kmínková, Projektová manažerka | 06.10.2016 | Cenné rady pro aktualizaci CV

Ráda bych touto cestou poděkovala slečně Markétě Borecké za profesionální přístup při kurzu „Přijímací pohovor“. Kurz probíhal v příjemné atmosféře a Markéta byla skvělá. Velice si vážím jejích cenných rad, které jsem využila při aktualizaci životopisu a motivačního dopisu. Věřím, že i další získané informace mi pomůžou při hledání vysněného povolání.
Mějte se moc hezky a ještě jednou díky za pomoc.
Pěkný den. Lucka

Veronika Kašparová, barmanka | 21.04.2016 | Jak naložit se svými silnými stránkami

Kurz „Přijímací pohovor“ mi hodně dal. Na pracovním pohovoru jsem ještě nikdy nebyla, takže jsem do teď nevěděla, jak se na takový pohovor připravit. Na začátku kurzu jsem byla nervózní, vůbec jsem nevěděla, co od takového kurzu čekat, ale díky slečně Markétě a jejímu přátelskému a profesionálnímu přístupu ze mě nervozita brzy opadla. Teď už vím, jak zpracovat svůj životopis a motivační dopis. Slečna Markéta mi dala důležité rady a tipy, jak naložit se svými silnými stránkami a hlavně jak je správně podat. Děkuji Vám za všechno a všem tento kurz vřele doporučuji.

Viktor Grossman, Technický ředitel | 22.03.2016 | Tento kurz "mi dal křídla"

Dobrý den paní Borecká,
rad bych zhodnotil kurz „Přijímací pohovor“. Tento kurz proběhl ve velice příjemné atmosféře. Velmi mi vyhovovala nenásilná forma výuky, vždy s úsměvem, lektorka slečna Borecká navodila vždy optimistickou atmosféru, za celou dobu trvání výuky jsem nepocítil stres. Myslím, že tolik praktických rad a návodů, jak na to, bych nikde jinde nezískal. Mohu rovněž říci, že tento kurz „mi dal křídla“. Rozhodně všem doporučuji!
Moc děkuji. V. Grossman

T.R., Marketingový manažer | 21.10.2015 | Profesionalita a osobní přístup

Velmi oceňuji profesionalitu a osobní přístup Markéty Borecké, s kterou jsem měl možnost individuálně konzultovat a pracovat v oblasti přípravy na přijímací řízení.
Její cenné rady i způsob vedení konzultace mi velmi pomohly v přípravě na moji další pracovní kariéru.
T.R.

Tomáš Zrubecký, Student | 19.06.2015 | Přijímací pohovor

Musím říci, že před absolvováním kurzu Přijímací pohovor byla tato oblast pro mě jako španělská vesnice. V průběhu kurzu jsem si začal uvědomovat, jak daleko bylo moje povědomí vzdáleno od skutečnosti. Díky paní Markétě se již dokáži představit potenciálnímu zaměstnavateli ne jen pomocí obecných klišé, které dokáže říci každý, ale na konkrétních příkladech ukázat své přednosti a psychologicky vést posluchače k tomu, že jsem jedinečný člověk a ne pouze ovce ze stáda.
Musím Markétě poděkovat za velmi vstřícný přístup jak v průběhu kurzu, tak po jeho absolvování. Je to skvělá koučka, kterou bych doporučil každému, kdo si není jistý tím, co ho na přijímacím pohovoru může čekat, ale i těm, kteří již zkušenosti mají, ale nedokáží se patřičně prodat.

Aktualizace z 19.4.2016
Dobrý den Markéto,
jak jsem slíbil, tak píšu :) Práci jsem získal a chtěl bych Vám za všechno poděkovat, protože bez Vás bych takto dobrou pozici dozajista nezískal! Takže mockrát děkuji za vše, co jste pro mne udělala Markéto, moc si toho vážím!
Přeji mnoho štěstí a úspěchů :)
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Tom

Jára Kašpar, student ESF MUNI | 09.06.2015 | 100% spokojenost

100% spokojenost s průběhem kurzu a jeho výstupem. Všem svým přátelům vřele doporučuji. Slečna Markéta velmi dobře rozumí své práci a dokáže vše ochotně a srozumitelně vysvětlit. Kvalitně zpracované výukové materiály a konzultace v průběhu celého kurzu i po něm jen podtrhují profesionálku ve svém oboru.

Marek Hraba, Vývojář | 16.05.2015 | Reference na kurz Trénink na Přijímací pohovor

Tento kurz mi hodně otevřel oči, cítím se sebejistější a otevřenější.
Paní Markéta Borecká byla velmi příjemná a milá. Skvěle se mi s ní pracovalo.
Také jsem moc rád za změnu životopisu a průvodního dopisu.
Mohu jen a jen doporučit!
Marek Hraba

Romana S., Manažer | 23.04.2015 | Co mi kurz Silné stránky přinesl?

Kurz byl úžasný, Markéta skvělá.
Do kurzu „Silné stránky“ jsem se původně přihlásila jen kvůli úpravě svého životopisu. Přestože jsem si s ním docela „vyhrála“, podvědomě jsem stále cítila, že to ještě není ono a že potřebuje pár kosmetických úprav. Sama jsem už ale nedokázala identifikovat, jaké. To, že se v rámci kurzu měly probírat i mé silné a slabé stránky, jsem v podstatě brala jako nutné zlo, protože ve svém věku už přece musím mít dobrý přehled o svých silných stránkách a slabinách. A už vůbec jsem si nedokázala představit, že na toto téma budeme potřebovat 3 hodiny.
Výsledek byl nakonec takový, že jsem z kurzu odjížděla s hlavou jako „pátrací balon“, se spoustou nových informací, podnětů a rad, a navíc s úkolem svůj vypiplaný životopis úplně předělat. Mimo jiné bylo pro mě obrovským překvapením a přínosem zjištění, že sice znám dobře své silné stránky, ale neumím s nimi nakládat, navíc jsem během kurzu objevila další svou slabinu, o které jsem dosud neměla ani tušení a na které budu muset začít bezpodmínečně pracovat.
Markéta měla celý průběh precizně připravený (včetně požadavků na podklady), trpělivě mi naslouchala i vysvětlovala, na mé chyby mě upozorňovala tak taktně, že jsem se vůbec necítila nepříjemně. Všechny body programu byly orientovány na přímé využití v praxi. Nakonec i ty původně naplánované 3 hodiny byly málo a s Markétou jsme ještě přetahovaly. Markéta je obětavá a je vidět, že svou práci miluje: nejen, že mi bez problémů věnovala půl hodiny ze svého času navíc, ale mimoto mi udělila i rady nad rámec kurzu (strategie při hledání zaměstnání, odkazy na specializované pracovní servery apod.).
Kromě výše zmiňovaného přínosu pro mne samotnou nemohu zatím „účinek“ kurzu na zvýšení úspěšnosti při hledání zaměstnání ohodnotit, poněvadž kurz jsem absolvovala před dvěma dny a teprve mě čeká „tvrdá práce“ na mém novém životopisu. Podvědomě ale cítím, že úpravy, na kterých jsme se s Markétou dohodly, byly to, co můj životopis i motivační dopis nutně potřebovaly. Jakmile pak budu mít konkrétní zkušenosti s využitím poznatků z kurzu, velmi ráda se o ně na těchto stránkách podělím.
Proto můžu všem ostatním zájemcům zmíněný kurz jen doporučit a ještě jednou tímto Markétě moc děkuji.
Romana

Luboš P., Business development manažer automotive | 12.04.2015 | Děkuji za čas v průběhu kurzu i před kurzem

Dobrý den paní Borecká, ještě jednou mi dovolte poděkovat za čas, který jste mi věnovala nejen v průběhu kurzu, ale i při přípravě a telefonických konzultacích. Velmi oceňuji Váš přístup a dovednosti, které aplikujete v praxi. Kurz Silné stránky, byl pro mne velice zajímavý a pevně věřím, že budu mít příležitost uplatnit některé výstupy v mém novém zaměstnání. Veškeré poznámky mám uloženy pro případnou budoucí potřebu. Ještě jednou Vám velice děkuji za pomoc a přeji Vám mnoho úspěchů a radosti ve všem, co děláte. Luboš P.

Lukáš J., Stážista v oboru veřejná správa | 13.03.2015 | Všechny Vaše rady jako kdybych našel

Dobrý den, Markéto,
rád bych se s Vámi podělil o své dojmy ze včerejšího pohovoru.
Všechny Vaše rady jako kdybych našel. Pohovor začali výzvou, abych o sobě chvíli promluvil, představil se a podrobněji pohovořil k životopisu. Musím říct, že jen díky Vašemu tréninku jsem byl schopen mluvit zhruba deset minut v kuse a vyjmenovat své silné stránky, zkušenosti, atp. (na mnohé jsem samozřejmě i tak úplně zapomněl ;-)) Další otázka byla mířena na stránky slabé, proč jsem vhodný právě na tu pozici a proč chci pracovat právě zde, kde bych chtěl být za pět let, s jakou krizovou situací jsem se kdy setkal a jak jsem ji řešil, co si představuji, že na pozici, na kterou se hlásím, budu dělat, atp. Prakticky všechny tyto scénáře jsme spolu probrali a já byl velmi dobře připraven. Velmi pozitivně vnímám to, že ani zpětně, když jsem si jejich otázky a mé odpovědi v hlavě procházel, tak bych ani nyní neodpověděl příliš jinak. To bych bez Vaší přípravy nedokázal.
Celkově mám z pohovoru dobrý dojem, tak budu doufat, že ten dojem je správný. Snad jsem nepůsobil moc sebevědomě, nebo jsem nemluvil příliš rychle a nezáživně a snad jsem nějakým způsobem pozitivně vynikl a dobře se zapsal :)
Markéto, bez ohledu na to, jak toto výběrové řízení dopadne, Vám už nyní patří můj velký dík. A velmi rád se s Vámi vždy setkám a popovídám.

Daniel Novotný, Vedoucí oddělení Marketingu | 04.02.2015 | Mohu s klidným svědomím doporučit

Absolvoval jsem individuální kurz Trénink na Assessment Cetrum v AJ jako přípravu na absolvování Development Centra. Přínosem bylo pochopení toho, jak Assessment nebo Development Centrum probíhá, jaké má základní zákonitosti a na co se může uchazeč dopředu alespoň trochu připravit. Po skončení ale i v průběhu plnění jednotlivých úkolů jsem získal hodnotnou zpětnou vazbu. Tento kurz mohu doporučit všem, kteří se na absolvování Assessment nebo Development Centra chystají a chtějí si osvěžit žádoucí návyky a zvýšit tak svoje šance na úspěšné absolvování.

Milan M., student PF Univerzity Karlovy | 19.06.2014 | Dobrá příprava na příjímací pohovor

S tímto kurzem jsem byl velmi spokojen. Lektorka Markéta Borecká mi poskytla cenné rady ohledně toho, jak mám sám sebe dobře prezentovat prostřednictvím písemného projevu nebo při osobním kontaktu s budoucím zaměstnavatelem. Velmi se mi líbilo, že úvod kurzu byl zaměřen tak, abych si uvědomil svoje přednosti. To mi pomohlo k tomu, abych je pak dokázal zdůraznit ve svém životopise a také o nich lépe hovořit při nácviku přijímacího pohovoru. Také velmi oceňuji, že se Markéta Borecká věnuje svým klientům i po skončení kurzu samotného.
Tento kurz mohu vřele doporučit všem, kteří se chtějí po všech stránkách dobře připravit na přijímací pohovor.

Petr Hamouz, Specialista rozvoje přenosové soustavy | 04.06.2014 | Skvělá pomoc a nalezení potenciálu

Markétu jsem zažil na otevřeném kurzu převážně pro studenty VŠ. Byla mi velmi sympatická a učení s ní bylo zábavou. Tudíž jsem si myslel, že vím do čeho jdu. I přes to jsem si říkal, zda mi to za to stojí vzhledem k ceně kurzu.
Opak byl pravdou. Kurz byl velmi intenzivní a plodný. Markéta ze mě dokázala vytáhnout i to, co jsem do té doby nevěděl. Vytvořili jsme společně skvělý životopis a motivační dopis, které sklízejí úspěch. Dostal jsem také velmi cenné rady k přijímacím pohovorům. Navíc je možné se obrátit na Markétu s občasnými otázkami i po kurzu.
Doporučuji všem. Jestli uvažujete o kurzu a nejste si jistí. Jděte do toho. Markéta je člověk na pravém místě.

Dana Marešová, Projektová manažerka výstav | 12.05.2014 | Během chvíle jasně viditelné výsledky

Musím přiznat, že jsem k podobným kurzům velice skeptická, proto jsem byla více než překvapena kurzem "Silné stránky" Mgr. Markéty Borecké. Markéta je profesionál na pravém místě, který Vás pozitivně motivuje. Velice oceňuji celkový přístup lektorky ke kurzu, tak ke mně samotné. Během kurzu se mnou lektorka diskutovala nad mými silnými stránkami, pomohla mi je konkretizovat a následně je vhodně implementovat do motivačního dopisu a CV. Díky kurzu a následné úpravě MD a CV, jsem zaznamenala znatelně vyšší počet pozvánek k přijímacím pohovorům jak od potenciálních zaměstnavatelů, tak HR agentur. Paní Markétu Boreckou a její kurzy mohu doporučit všem, kteří se chtějí vymanit ze všudypřítomných "pohovorových" klišé.

Marcel Ondroušek, Systémový administrátor | 13.04.2014 | Skvělá příprava na přijímací pohovor!

Zúčastnil jsem se kurzu "Jazykový trénink na přijímací pohovor", který mne zaujal svojí náplní již na webových stránkách. Zaslané materiály pro přípravu již avizovaly, že kurz je od začátku profesionální a inovativní. Samotný kurz s Markétou probíhal nad moje očekávání. Po milém představení následoval jakýsi "warm-up", který už naznačil, že každá minuta strávená na kurzu je vysoce přínosná. Další cvičení podtrhovaly jedinečnost kurzu a Mgr. Markéty Borecké, která je výjimečná osobnost plná energie. Časová dotace kurzu je velká, pro samotný kurz naprosto ideální. Po skončení kurzu je Markéta s Vámi ještě v kontaktu, což je v dnešní době opravdu mimořádné. Z celodenního velmi intenzivního kurzu jsem si odnesl mnoho, jak již z oblasti samotné přípravy na pohovor, zdokonalení CV, motivačního dopisu, tak "soft-skills" znalostí. Domnívám se, že kurz velkým dílem přispěl k mému úspěšnému zvládnutí několikakolového přijímacího pohovoru v zahraniční společnosti, za což Markétě ještě jednou děkuji. Oceňuji též brilantní znalost anglického jazyka lektorky a její lidský přístup v průběhu celého kurzu.
Kurz doporučuji všem, kdo se chystají na změnu zaměstnání a mají obavu z přijímacích pohovorů v anglickém jazyce. Moje rada na závěr je pouze nepodcenit přípravu na kurz. Vynaložené úsilí na přípravu se Vám bohatě vrátí.

Martin Šklár, Student ČVUT | 13.03.2014 | I zdánlivé maličkosti hrají v CV roli

Rád bych touto cestou pochválil Markétu a její nedávný kurz "Nehazardujte se svým CV". Nejvíc se mi líbil Markéty přístup - hlavně otevřenost v kombinaci s profesionalitou. Největším přínosem pro mě bylo hodnocení životopisů pomocí barevných papírků a názory na jedné straně "méně zkušených" a na druhé straně profesionála s praxí. Poznal jsem, že i zdánlivě maličkosti hrají v životopisu velkou roli.

Ing. Witman Esquivel Fernández, Structural Engineer specialized in design of R.C structures by CAE software | 06.03.2014 | Your hidden strengths

The course "Your Strengths" (Silné stránky) is really useful for any job seeker and I strongly recommend it. Basically, from my perspective, I learned how to improve my skills in three areas.
First one, I identified my strengths and skills as a person in order to know which ones are the most relevant for a future job position and how to translate my skills to my CV and Cover Letter.
Second, how to communicate strengths efficiently in order to develop a fast track language.
Third, the perspective from a recruiter and how they could see a candidate to a job offer.
By the way, the English skills of Mrs. Borecká are really good so we did not have any problem in communication and, finally, her work is really important for all people who take the challenge to keep growing in their professional life.
Thank you Mrs. Borecká.