Reference

Evka Neumanová, Fotografka | 26.02.2013 | Sebeprezentace „z fleku“

S Markétou jsem měla jednodenní kurz ušitý na míru, který se mi moc líbil. Nejpřínosnější byla pro mě část o sebeprezentaci „z fleku“, kdy jsem na různá témata měla mluvit určitou dobu. Markéta mi pak dala k těmto výstupům zpětnou vazbu. Její kurz můžu doporučit dále.

,
Jana Pokorná, Autorka textů pro web a PR, editorka | 21.02.2013 | Praktický kurz

Kurz byl opravdu praktický bez „přednáškové“ omáčky okolo, motivující, přínosný. Překvapil mě jeho široký rozsah a intenzita, s jakou jsme se všichni do nácviku a sebereflexe ponořili.

Markéta je velice příjemná lektorka, která svým přístupem dokáže lidi pozitivně motivovat a zcela nenásilně je nasměrovat k provádění praktických cvičení.

,
Kateřina Belešová, Palubní průvodčí | 21.02.2013 | Každý z nás v sobě skrývá dobrého mluvčího…

Kurz Sebeprezentace spojil příjemné s užitečným. Příjemná byla společnost dalších tří účastníků a v neposlední řadě lektorka Markéta Borecká, která byla příjemná a vždy dokázala vše vysvětlit. Líbil se mi její individuální přístup ke každému z nás. A samozřejmě užitečný byl jak kurz samotný, tak i materiály, které jsme probrali do posledního puntíku. Kurz byl koncipován nejen na teorii, ale také na praxi, takže si každý účastník kurzu vyzkoušel hned několikrát sebeprezentaci či prezentaci daného tématu před ostatními.

Kurz se mi velice líbil a přinesl mi mnoho poznatků, jak se efektivně prezentovat a mluvit před lidmi bez ostychu a jak vysílat ty správné signály posluchačům (gesta, výraz, řeč). Tento kurz vřele doporučuji ostatním, protože každý z nás v sobě skrývá dobrého mluvčího – je jen na nás ho probudit Děkuji!

Lenka Fejklová, Koordinátor vzdělávacích projektů | 21.02.2013 | Kurz, kde si zkusíte mluvit o sobě

Pokud potřebujete někde udělat dojem tím, co umíte a dokážete, fakt vřele doporučuju. Uvidíte, jak na své kvality nahlížet trochu z jiné stránky, zkusíte vypíchnout to skutečně zajímavé a hlavně si to skutečně zkusíte říct, mluvit o sobě. Už jen to mi zvedlo sebevědomí:) Kurz je praktický, intenzivní, s milou profesionální lektorkou a v příjemném prostředí.

Markéta je velmi příjemná jako člověk i jako lektor:) zároveň působí profesionálně; bylo vidět, že má spoustu zkušeností, dokázala vytvořit a udržovat bezpečnou a tvůrčí atmosféru.

Petr Vocetka, FO Supervizor v hotelu | 21.02.2013 | Praxe ukázala přínos kurzu

Pro mě osobně byl kurz určitě přínosný. V praxi jsem si to ověřil hned pár dní po kurzu, kdy jsem musel náhodně vystupit před plným sálem lidí. Oproti mým zkušenostem z minulosti bylo hned znát, jak moc pomohl trénink k tomu, abych nebyl nervózní a dokázal přirozeně jednat.

Kurz byl opravdu dobře veden. Lektorka byla od prvního okamžiku velmi pozorná a milá a vše podstatné si zapisovala. Každému z nás se individuálně věnovala a dokázala poradit, co je vhodné a co ne.

Matěj Kračmer, Student VŠ | 24.01.2013 | Student VŠ

Kurz byl pro mne velice přínosný. Zkusil jsem si mluvit před cizími lidmi. Pomohl mi zlepšit můj ústní projev. Markéta mi také doporučila, jak zlepšit můj životopis, abych měl větší šanci sehnat práci. Kurz byl velice dobře vedený. Vyhovovalo mi také prostředí, v jakém se kurz odehrával.

Vladimír Zelenka, Poradce zdravého životního stylu | 24.01.2013 | Kurz předčil má očekávání

Markéta mi poskytla úžasnou a profesionální zpětnou vazbu, kromě spousty dalších užitečných a praktických rad. Kurz se mi moc líbil a velmi mě obohatil. Markéta je skvělá lektorka, překonala má očekávání. Nejvíce si na Markétě cením pozitivní atmosféry, kterou kolem sebe šíří, vyzařuje z ní pohoda a umí výborně vysvětlit danou problematiku. I když mi nešlo vše jako po másle, cítil jsem se příjemně. Navíc Markéta učí od prvního do posledního momentu také svým chováním a tím, jaká je, což vnímám jako přidanou hodnotu kurzu, která je k nezaplacení. Jsem moc rád, že jsem ji mohl poznat, mnohému mě naučila a jsem za to moc vděčný. Markéto moc Ti děkuji.

Radek Moravec, Country Manager FMCG | 21.01.2013 | Investice do svého rozvoje a sebe-poznání

Účastnil jsem se kurzu Sebeprezentace. Kurz doporučuji všem, kdo chtějí více pracovat na svém rozvoji a sebe-poznání. Vyplatí se udělat si velice dobrou přípravu dle návodu od pí. Borecké. Průběh celého kurzu byl velmi profesionální a přínosný. Na základě zjištěných potřeb a rozboru silných a slabých stránek jsem dostal jasnou zpětnou vazbu a velice užitečná doporučení. Kdo chce investovat do svého rozvoje, tak tento kurz je velice dobrá investice, která se rychle vrátí. Získané znalosti mi pomáhají v mém rozvoji a používám je v pracovním i osobním životě.

Adam Marčan, Webdesigner | 22.09.2012 | Tipy, jak prezentovat

Celodenní kurz Sebeprezentace uběhl velmi rychle, ani jsem se nenadál a byly čtyři odpoledne. Dozvěděl jsem se spoustu tipů na to, jak prezentovat: gestikulace rukama, tón hlasu, struktura přednesu a další drobné tipy. Zkoušeli jsme si prezentace v různých situacích, spousta legrace spojená se získáváním nové dovednosti = ideální stav

Markéta dokáže na svém kurzu udělat velmi příjemnou až rodinnou atmosféru. Svému tématu rozumí a je do něj nadšená!

Tomáš Hájek, Diplomacie a projekt Ulicnik.cz | 21.09.2012 | Perfektně strávený den

Už jsem byl na pár školeních, ale nepamatuji si tak intenzivní „nášup“ jako s Markétou. Výborná atmosféra od začátku do konce, celá řada praktických cvičení a neustálá permanence. Navíc perfektní poznámky od Markéty, přímá interakce s kolegy na kursu. Jednoznačně doporučuji a díky, fakt se mi to líbilo! Tomáš Hájek

,
Pavel Ovesný, Tvůrce vebů na volné noze a Vegmaniak | 18.09.2012 | Nemám, co bych vytkl

Skvěle připravený a velmi přínosný kurz, který jistě neocení zdaleka jen uchazeči o zaměstnání, ale rozhodně také freelanceři. Dostal jsem cennou zpětnou vazbu ke svojí prezentaci na vlastním webu i profilu na Linked-inu, a jak jimi oslovit vhodné potenciální klienty. Trénink řečnických dovedností byl zábavný, odhalil slabá místa a poskytnul spoustu podnětů k dalšímu zlepšování a vyhledávání příležitostí, jak mluvený projev dále cvičit. Kurz doporučuju každému, kdo chce na sobě pracovat a obstát v dnešním světě plném stále větších nároků a výzev.

Markéta je důsledná a snaží se z účastníků dostat to nejlepší, zároveň je ale velice přátelská a zapálená do témat svých kurzů. Má skvěle zvládnutou přípravu, vlastní kurz i hodnocení a postřehy. Profesionálka každým coulem.

Pepa Horák, Asistent prodeje, fotograf, kameraman a střihač | 18.09.2012 | Nadšení

Ačkoli jsem své řečnické schopnosti považoval za více než dobré, díky kurzu jsem si uvědomil, kde se mohu zlepšovat, a dostal jsem řadu dobrých rad, jak na sobě zapracovat.

Kurz mohu jen doporučit naprosto všem, bez rozdílu. Schopnost předat svou myšlenku srozumitelně a jasně je dnes velice ceněna, a proto je škoda svou příležitost zahodit kvůli nedostatkům, které vám na kurzu pomohou odstranit.

Petr Sobotka, Web developer | 18.09.2012 | Skupinový kurz sebeprezentace

Zúčastnil jsem se kurzu Sebeprezentace s cílem připravit se na přijímací pohovory, které mě v blízké době čekají. Kurz je velmi promyšleně koncipován, členěn do bloků o vhodné délce, takže se nenudíte, ale ani vás bloky nevyčerpají. Hlavním přínosem pro mě byl trénink typických situací při prezentaci sebe sama, nácvik řečnických improvizací a samozřejmě následná zpětná vazba. V situacích, kdy člověk dostává okamžitou zpětnou vazbu od lektorky a dalších účastníků a následně může svůj výstup zopakovat a zlepšit, podle mě spočívá jádro kurzu. A z tohoto jádra jsem si také nejvíc odnesl.

Lektorka Markéta Borecká je zkušená, dobře připravená a ochotná se Vám individuálně věnovat. Pokud jdete na kurz s cílem něco se sebou udělat, dostane z Vás maximum, až se budete sami divit, co ve Vás dřímá…

Mohu doporučit komukoli, kdo již poznal, jak moc důležité je být na osobní jednání dobře připraven, a to nejen po stránce faktické, ale i po stránce (sebe) prezentační.

Eliška Sýkorová, Projektová manažerka na volné noze | 28.07.2012 | Jedinečný a profesionálně vedený trénink

Za účelem získání práce v zahraničí jsem se rozhodla absolvovat Trénink sebeprezentace a řečnických dovedností. Čekalo na mě množství praktických cvičení simulujících reálné situace. Spolu s řadou rad a doporučení k mluvené sebeprezentaci se mi dostalo i významné podpory při psaní (anglického) životopisu.

Při tréninku vládla od začátku uvolněná atmosféra, bez napětí a formalit, to vše v příjemném prostředí. Markéta mě zaujala precizností přípravy i požadavky, které na mě jako na účastníka kladla. Jedinečný byl i její osobní přístup a způsob vedení tréninku. Již v jeho průběhu jsem sledovala vlastní pokrok při mluveném projevu – zejména jeho strukturování.

Z těchto i dalších důvodů mohu Markétu jako lektorku jednoznačně
a s upřímností doporučit.

MC, HR Generalista | 25.07.2012 | Různé scénáře, jak uchopit jedno téma

Na kurz sebeprezentace jsem se přihlásila, protože jsem chtěla mít víc pod kontrolou, co a jak chci říct, a dále jsem se chtěla naučit téma vhodně rozvinout. Velmi mi pomohlo praktické trénování různých scénářů, jak stejné téma uchopit.

Tomáš Mysliveček, IT konzultant | 06.05.2012 | Doporučení kurzu „Sebeprezentace“

Obvykle reference nedávám, ale v tomto případě musím udělat výjimku. Zúčastnil jsem se tento týden kurzu „Sebeprezentace“ a musím říci, děkuji! Tento kurz mi pomohl uvědomit si a prakticky vyzkoušet aspekty reálné sebeprezentace a prezentace. Absolvoval jsem několik kurzů zaměřených na prezentační dovednosti, ale žádný z nich mi nedal tolik za tak krátkou dobu, a to vše v přátelské a uvolněné atmosféře.

Kurz doporučuji všem, kdo musí absolvovat pracovní pohovory, mají trému či využívají (sebe)prezentaci v zaměstnání či podnikání.
Tomáš Mysliveček

Adéla Michalová, Absolventka kulturologie FFUK | 04.05.2012 | Dojmy z kurzu „Sebeprezentace“

Tento kurz jsem absolvovala minulý týden s cílem vylepšit si prezentační dovednosti u pracovních pohovorů. Velmi milá a vzdělaná lektorka mě dokázala upozornit na všechny chyby, kterých se na takových pohovorech dopouštím, doporučila mi správnou taktiku a také mi dodala sebejistoty a sebevědomí při sebeprezentaci.

Kurz mohu doporučit všem, kteří chtějí uspět na pracovním pohovoru, těm, kteří mají jednání s klienty jako náplň práce, a v neposlední řadě také těm, kteří si chtějí vylepšit sebeprezentaci i v běžném životě při naprosto běžných komunikačních situacích. Děkuji. Adéla Michalová