Reference

Marcel Ondroušek, Systémový administrátor | 13.04.2014 | Skvělá příprava na přijímací pohovor!

Zúčastnil jsem se kurzu "Jazykový trénink na přijímací pohovor", který mne zaujal svojí náplní již na webových stránkách. Zaslané materiály pro přípravu již avizovaly, že kurz je od začátku profesionální a inovativní. Samotný kurz s Markétou probíhal nad moje očekávání. Po milém představení následoval jakýsi "warm-up", který už naznačil, že každá minuta strávená na kurzu je vysoce přínosná. Další cvičení podtrhovaly jedinečnost kurzu a Mgr. Markéty Borecké, která je výjimečná osobnost plná energie. Časová dotace kurzu je velká, pro samotný kurz naprosto ideální. Po skončení kurzu je Markéta s Vámi ještě v kontaktu, což je v dnešní době opravdu mimořádné. Z celodenního velmi intenzivního kurzu jsem si odnesl mnoho, jak již z oblasti samotné přípravy na pohovor, zdokonalení CV, motivačního dopisu, tak "soft-skills" znalostí. Domnívám se, že kurz velkým dílem přispěl k mému úspěšnému zvládnutí několikakolového přijímacího pohovoru v zahraniční společnosti, za což Markétě ještě jednou děkuji. Oceňuji též brilantní znalost anglického jazyka lektorky a její lidský přístup v průběhu celého kurzu.
Kurz doporučuji všem, kdo se chystají na změnu zaměstnání a mají obavu z přijímacích pohovorů v anglickém jazyce. Moje rada na závěr je pouze nepodcenit přípravu na kurz. Vynaložené úsilí na přípravu se Vám bohatě vrátí.

Iveta P., Office a marketing asistentka | 01.11.2012 | Trénink v angličtině na pozici v hotelu

Na trénink na přijímací pohovor v angličtině jsem se přihlásila, protože jsem měla domluvený pohovor na konkrétní pozici v 5* hotelu, o kterou jsem moc stála a věděla jsem, že bude probíhat v AJ. Naučila jsem se mluvit o věcech přímočařeji, bez "omáčky" a během celého tréninku mi lektorka zapisovala problematická místa v angličtině, což jsem velmi uvítala, jelikož jsem odcházela s několika papíry slovní zásoby typické pro pohovorové situace.